Vakantiehuis Ganuenta – Nederland – Zeeland – 12 personen

2.713,00

12 Persoons vakantiehuis op Parc Ganuenta
Dit 12 persoons vakantiehuis beschikt over 6 badkamers en 6 slaapkamers. Er is een privé zwembad aanwezig in het vakantiehuis en er is ook een bubbelbad en sauna in de accommodatie. Het vakantiehuis staat op een kleinschalig vakantiepark.

Beschikbaarheid en prijzen

Meer informatie

Artikelnummer: CHNL-4657 Categorieën: , ,

Beschrijving

Colijnsplaat 15 km van Goes: Klein, comfortabel vakantiecomplex “Ganuenta”. Buiten de plaats, 1.5 km van het centrum van Colijnsplaat, rustige ligging, 150 m van zee, 150 m van het strand. Voor medegebruik: kinderspeelplaats.

Vakantiehuis Ganuenta - Nederland - Zeeland - 12 personen - zwembad

Voor alleengebruik: overdekt zwembad. In het complex: receptie, fietsverhuur. Centrale parkeerplaatsen. Supermarkt 1.3 km, restaurant 1 km, bar 1 km, bakkerij 1.2 km, centrum te voet bereikbaar in 10 minuten, station “Goes” 12 km, zandstrand “De Banjaard” 15 km. Jachthaven 1 km. Attracties in de buurt: Deltawerken Neeltje Jans 9 km, Oosterscheldekering 15 km, Watersnoodmuseum Ouwerkerk 18 km, Berkenhof’s Tropical Zoo 26 km, Stadhuis Middelburg 29 km, Plompetoren 30 km.

Vakantiehuis Ganuenta - Nederland - Zeeland - 12 personen - dakterras

Let op: auto noodzakelijk. Geschikt voor families, baby uitrusting op aanvraag (extra). Het park is nog in aanbouw. Het kan daarom zijn dat er tijdens uw verblijf bouwwerkzaamheden zijn. Groepen jongeren niet toegestaan. Preferentiekosten €25,-.

Bekijk de beschikbaarheid en prijzen direct bij onze partner HeerlijkeHuisjes

Extra informatie

Land

Regio

, ,

Plaats

Personen

, , ,

Huisdieren

Slaapkamers

, , ,

Badkamers

, , , , ,

Faciliteiten

, , , , , , ,

Vakantiepark

Periode

, , , , , , , , , ,